Повідомлення про зміну тарифу для котельні с.Новоселиця

17 нояб. 2021

ІНФОРМАЦІЯ

про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію в м.Новоселиця, Чернівецька обл.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018  № 130 ТОВ "НОВА ЕРА - ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА" доводить до відома споживачів інформацію про намір зміни цін/тарифів на теплову енергію, з розрахунком такої необхідності. Інформація стосовно наміру зміни тарифів на послуги відповідно до розрахунку:

Розрахунок тарифу на теплову енергію за 1 Гкал становить 3602.90 грн з ПДВ

Адреса, за якою приймаються зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

  • адреса виконавця комунальної послуги: с.Воропаїв: вул. Заводська, 22, Воропаїв 07342, Вишгородський район, Київська область, Україна; адреса електронної скриньки: [email protected].
  • адреса органу, уповноваженого встановлювати тарифи: 7 вулиця Чкалова, м. Новоселиця, Чернівецька обл. Від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження і пропозиції протягом семи календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на комунальні послуги